خرید و فروش توری حصاری

توری حصاری - ویکی آهن

در این بخش قصد داریم درمورد خرید و فروش توری حصاری و کاربردها و همچنین مزایا و معایب این توری ها اطلاعاتی را در اختیارتان قراردهیم .

فهرست مطالب

1-توری حصاری چیست ؟

2-تاریخچه

3-انواع توری حصاری

4-کاربردها و ویژگی های آن

مراحل نصب توری حصاری

برای مشاهده محصول توری و فنس کلیک نمایید .

توری حصاری چیست ؟

توری حصاری (همچنین به عنوان شبکه سیمی، حصار مشبک، حصار سیمی زنجیره ای، یا حصار مشبک الماسی نیز شناخته‌می‌شود) نوعی نرده بافته شده است که معمولاً از گالوانیزه یا خطی با چگالی کم ساخته می‌شود. سیم فولادی با روکش پلی اتیلن سیم ها به صورت عمودی بافته می‌شوند و به شکل یک الگوی زیگزاگ خم می‌شوند به طوری که هر “زیگ” با سیم بلافاصله در یک طرف و هر “زاگ” با سیم بلافاصله در سمت دیگر قلاب می‌شود. این یک الگوی مشخصی را تشکیل می‌دهد که در این نوع نرده‌ها عموما دیده می‌شود.
یکی از مهم ترین مسائلی که مردم به آن اهمیت می‌دهند امنیت و ایمنی است که می‌توان با توری حصاری تامین کرد. انسان‌ها در طول تاریخ راه‌های مختلفی برای تامین امنیت داشتند. حصار توری یکی از راه هایی است که به اخیرا بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تاریخچه کوتاهی از ساخت توری حصاری

در بریتانیا، شرکت بارنارد، در نورویچ تأسیس شد تا نرده‌های زنجیره‌ای با ماشین تولید کند. این فرآیند توسط چارلز بارنارد در سال 1844 بر اساس ایده ی ماشین‌های پارچه بافی توسعه یافت (تا آن زمان، نوریچ سابقه طولانی در تولید پارچه داشت)
در اواسط دهه 1890، شرکت حصار زنجیره‌ای آمریکایی در مدفورد اولین شرکتی در ایالات متحده بود که «فرایند تولید انحصاری پارچه سیم پیوسته» را به ثبت رساند. مافرا برای اولین بار از آن برای ساختن بسترهای فنری استفاده کرد. 

انواع توری حصاری

حصارهای توری معمولا انواع و کیفیت‌های مختلفی دارند. هر کدام ، ویژگی‌ها و قیمت‌های متفاوتی دارند. قبل از خرید، بهتر است با آنها آشنا شوید و بر اساس نیاز خود بهترین را انتخاب کنید.

توری حصاری استیل

توری‌حصاری گالوانیزه

نرده گالوانیزه با پوشش پی وی سیاستیل :

توری‌های حصاری فولادی یا استیل به دلیل نوع جنس آنها مقاومت بالاتری دارند. این گزینه بهترین انتخاب برای مناطق مرطوب است. زیرا، ضد زنگ است. حصار فولادی عمر طولانی تقریبا 15-20 سال دارد. 

گالوانیزه :

یکی از نرده هایی که پرکاربرد است نوع گالوانیزه است که در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم است. به دلیل مقاومت بالا، قیمت بالاتری نسبت به سایر محصولات دارد. یکی از مزایای نرده گالوانیزه نمای ایده آل آن است. این محصول بیشترین استفاده را در مناطقی با آب و هوای نامناسب دارد.

نرده گالوانیزه با پوشش پی وی سی :

این نیز یکی از بهترین و محبوب ترین انواع توری حصاری است. به خوبی با شرایط آب و هوایی مختلف سازگار است و بسیار مقاوم است. نسبت به سایر محصولات توری حصاری قیمت بالاتری دارد.

توری حصاری - ویکی آهن
توری حصاری - ویکی آهن

کاربرد توری های حصاری

بطور کلی این ابزار بیشتر برای ارتقای امنیت و ایجاد مرز استفاده می‌شود. قبلاً این نرده ها کیفیت پایینی داشتند. بنابراین، مورد استفاده قرار نمی‌گرفتند. امروزه به علت استفاده از مواد گالوانیزه، مقاومت آن افزایش یافته و با محصولات قدیمی جایگزین شده است. برخی از مزایای توری حصاری عبارتند از:

  • مقاومت بالا،
  • ضد زنگ بودن
  • ضد پوسیدگی 
  • طول عمر بالا

مهمترین کاربردهای آن

  • حصارکشی در اطراف زمین‌های بازی بچه ها، دیوارهای ویلا، باغ ها و مزارع.
  • نرده بالای دیوارها با سیم خاردار.
  • حصارکشی مناطق ویژه یا حفاظت شده
  • استفاده در مناطق نظامی

ویژگی‌های این توری ها

این محصول دارای چهار ویژگی اصلی است:


بافت: فولاد گالوانیزه


ارتفاع: توری حصاری معمولاً بین 50 سانتی متر تا 3 متر است. مشتریان می‌توانند بر اساس نیاز خود سفارش دهند.


ابعاد دیافراگم توری: اغلب در دیافراگم 4،5،6 و 7 است. به طور کلی، هرچه دیافراگم کوچکتر باشد، سنگین‌تر و گران‌تر خواهد بود. با دیافراگم‌های کوچک‌تر، حصار سخت‌تر می‌شود، بنابراین سطح امنیت بالاتری را فراهم می‌کند.


قطر سیم: توری حصاری دارای قطرهای 2.2 تا 4 میلی متر است. واضح است که هرچه قطر بیشتر باشد، بیشتر و مقاوم‌تر می‌شود. همچنین قطر بر سطح امنیت و استحکام تاثیر موثری دارد. اکثر اماکن امنیتی از شبکه های حصاری با قطر بیشتر استفاده می‌کنند.

توری حصاری - ویکی آهن

مراحل نصب توری حصاری

ابتدا باید سوراخ‌هایی به عمق 30 تا 40 سانتی متر حفر کنید. این سوراخ ها باید حدود 3 متر از هم فاصله داشته باشند.
سپس نرده ها را در آن سوراخ ها قرار دهید و آنها را با ملات ماسه، شن یا سیمان پر کنید. پایه نرده ها معمولاً آهنی است و به شکل لوله یا نبشی است.
بعد از پایه ها نوبت به نصب شبکه های حصاری می‌رسد. حالا باید نرده ها را باز کنید و با سیم به پایه ها وصل کنید. توجه داشته باشید که نرده ها باید به اندازه کافی محکم وصل شوند تا پس از نصب پایین نیایند.

* نکاتی که بهتر است به آن توجه داشته باشید *

از آنجایی که توری حصاری راهی برای جلوگیری از آفات یا حتی پرندگان از تخریب محصولات در نظر گرفته می شود. همچنین به عنوان نوعی محافظ در برابر بادهای شدید نیز عمل می‌کند. ایده حفاظت حتی می‌تواند فراتر از این باشد و می‌توانید از توری حصاری برای تعیین مرزهای دو باغ مجزا استفاده کنید.

نکته مهمی که حتما باید دقت کرد، تلاش برای جلوگیری از هرگونه تماس توری با زمین است. برای انجام این کار، میله اتصال به زمین باید به اندازه کافی عمیق باشد و قبل از فشاردادن پایه به زمین، کشش جانبی کافی به پایه ها وجود داشته باشد.

توری حصاری معمولاً برای حفاظت استفاده می‌شود. نکته ای که باید توجه داشت آن ات که، تعداد سوراخ ها در هر اینچ مربع یا اندازه مش است. با افزایش اندازه، تعداد سوراخ ها کاهش می‌یابد که به معنای سطح حفاظت بالاتر در اندازه‌های بالاتر به دلیل سوراخ های کمتر است.

آیا توری حصاری قابل حمل است؟

به عنوان یک مزیت فوق العاده توری حصاری، می توان به قابلیت حمل آن اشاره کرد. 

توری حصاری - ویکی آهن

برای دریافت مشاوره و قیمت محصول از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ویکی آهن در ارتباط باشید 

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *