حفاظ حیاط

حفاظ حیاط - ویکی آهن

در این بخش قصدداریم درمورد حفاظ حیاط اطلاعاتی را در اختیارتان قراردهیم و ویژگی ها ، مزایا و معایب آن را بررسی نماییم .

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-انواع حفاظ حیاط

3-بررسی رنگ های این حفاظ

4-جدول ارتفاع و وزن

مقدمه

حفاظ شاخ گوزنی یکی از پرفروش ترین تجهیزات حفاظتی و امنیتی می‌باشد. علت نامگذاری این نوع حفاظ‌ها به دلیل ظاهر شاخ مانند آنها است. این نوع حفاظ به گونه ای طراحی شده است که با توجه به نوک برنده و تیز آن ، امکان عبور سارقین میسر نخواهد بود و برایشان کار دشواری است . این نوع حفاظ در محیط های سر باز مثل حیاط ساختمان ، ویلا ، باغ ، مکان های مسکونی و صنعتی ، کارخانه های دارای فضای باز بزرگ و … کاربرد دارد .
این حصار به عنوان نرده حفاظ امنیتی استفاده می‌شود که در ارتفاع‌های مختلف و استاندارد 70 سانت، 90 سانت، 100 سانت و 120 سانت ساخته و تولیدمی‌شود . 

انواع حفاظ دیوار 

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم - ویکی آهن

حفاظ بوته خار دار

حفاظ لوته خاردار - ویکی آهن

حفاظ‌نیزار

حفاظ نیزار - ویکی آهن

حفاظ‌ سر نیزه ای

حفاظ سر نیزه ای - ویکی آهن

بررسی انواع رنگ این حفاظ ها :

رنگ الکترواستاتیک

این رنگ که به رنگ پودری نیز معروف است باعث افزایش مقاومت این محافظ می شود که نمی گذارد رطوبت و عوامل مخرب باعث خرابی این محصول شود و این رنگ نسبت به دیگر رنگ ها سبب تغییر قیمت هر متر شاخ گوزنی خواهد شد.

رنگ روغنی

این نوع رنگ نسب به رنگ کوره ای یا همان پودری مقاومت کم تری دارد و کم تر می تواند از محصول مورد نظر مراقبت کند ولی طرفدران خودش را دارد و افرادی هستند که از این مدل استفاده می کنند.

نرده و حفاظ شاخ گوزنی اغلب با مواد مقاوم مانند آهن ساخته می‌شوند که همین امر دلیل بر محبوبیت و ماندگاری این مدل از حفاظ شاخ گوزنی که با قیمت مناسب عرضه میشوند در میان عموم مصرف کنندگان شده است. متریال استفاده شده در تولید انواع فنس های شاخ گوزن، نیازی به مراقبت های متعدد پس از نصب نخواهند داشت و سال ها ماندگاری و دوام بالایی دارند.
عوامل مختلفی در محاسبه قیمت حصار شاخ گوزنی دخیل است که باید به انها توجه کرد همچنین قیمت شاخ گوزنی حفاظ و هر متر شاخ گوزنی به صورت متری و وزن هر متر محاسبه می شود.

نرده حفاظ شاخ گوزنی

جدول حفاظ شاخ گوزنی - ویکی آهن

برای مشاهده و خرید سایر محصولات ساختمانی از طریق لینک های زیر اقدام نمایید . 

برای مشاوره و خرید سایر محصولات آهنی و ساختمانی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بسته به نیاز شما محصول مورد نظر را به شما معرفی نمایند.

پشم شیشه یک جنس عایق حرارتی و صوتی است که از جمله مواد مورد استفاده در ساختمان و صنعت و سوله و ویلا و …  می‌باشد. این جنس از شیشه‌های مذاب تولید می‌شود و به صورت الیاف نازک و پراکنده در بازار عرضه می‌شود. پشم سنگ نیز همانند پشم شیشه یک جنس عایق حرارتی و صوتی است که از سنگ‌های طبیعی تولید می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *