محصولات لوازم معدنی

محصولات لوازم معدنی - ویکی آهن

دراین برگه محصولات لوازم معدنی که شامل ابزارها و چراغهایی خاص میشود مانند چراغ ضد انفجار چراغ لوکوموتیو و چکش بادی و … میشود صحبت میکنیم.

این برگه محصولات لوازم معدنی مرتبا بروز رسانی خواهد شد.

محصولات لوازم معدنی

چکش بادی

چکش هوا سبک وزن است و ضربه قوی دارد و می توان آن را برای انواع عملیات اعم از برش، مشت زدن، اسکنه زدن یا … استفاده کرد. قابل استفاده در صنعت شن و ماسه، شن بازی، ایجاد سوراخ، حفاری ساختمان، صنایع تعمیر و نگهداری خودرو.

چکش بادی - ویکی آهن

چراغ لوکوموتیو

به گفته Allied Market Research، یک شرکت تحلیلی که رشد بازار و روندهای نوسان آن را مطالعه می‌کند، انتخاب روشنایی قطار یکی از حیاتی‌ترین تصمیماتی است که راه آهن باید بگیرد تا نه تنها راحتی مسافران و خدمه را تضمین کند، بلکه مهمتر از همه، برای کمک به اپراتورهای قطار در حفظ دید.

چراغ لوکوموتیو - ویکی آهن

مهتابی ضد انفجار

همانطور که میدانید یکی از مشخصه‌های  اصلی همه لامپ‌ها تولید گرمای زیاد است. حال اگر این گرمای زیاد در یک محیط صنعتی که حاوی مواد و تجهیزات قابل اشتعال باشد، بسیار خطرناک است. به همین خاطر از سوی مهندسین استفاده از لامپ و مهتابی های ضد انفجار برای جلوگیری از خسارات هنگفت پیشنهاد می‌شود. 

چراغ مهتابی ضد انفجار - ویکی آهن

چراغ تونلی

این نوع چراغ نوعی از تجهیزات روشنایی خارجی هستند که در ساخت آن از آلیاژهای آلومینیومی با مقاومت بالا استفاده شده است . به این دلیل باید از مواد مقاوم و مستحکم در ساخت آنها استفاده کرد که این نوع چراغ در مناطقی استفاده میشود که احتمال انفجار وجود دارد ، ممکن است رطوبت شدید وجود داشته باشد ، شرایطی که بطور مکرر سرد و گرم شدن دائمی را شاهد باشیم . پس بهتر است از مواد اولیه مرغوب ساخته شوند .

چراغ تونلی - ویکی آهن

چسب ماستیک

چسب ماستیک یک نوع چسب است که از مواد شیمیایی مختلف تشکیل شده‌است و برای چسباندن انواع مواد مانند کاغذ، پارچه، چوب، فلز و … استفاده‌می‌شود. این نوع چسب به دلیل خصوصیات خود مانند قابلیت چسبندگی، انعطاف‌پذیری، مقاومت در برابر حرارت و رطوبت و قابلیت استفاده آسان، بسیار محبوب است.

انواع چسب ماستیک - ویکی آهن

محصولاتی دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *